Living design to firma, która powstała z zamiłowania do projektowania oraz aranżacji wnętrz. W naszych projektach liczy się każdy szczegół, bo to właśnie detale tworzą niepowtarzalne pomieszczenia.

Naszą pasją jest tworzenie oryginalnych rozwiązań projektowych, dopasowanych do Państwa potrzeb. To dlatego zawsze staramy się dokładnie poznać Państwa oczekiwania. Z tego też względu aranżacja wnętrz, którą proponujemy jest indywidualna i niepowtarzalna.
Dzięki naszej wiedzy potrafimy stworzyć miejsca o odpowiednim klimacie dla ich funkcji i atmosferze sprzyjającej dobremu samopoczuciu. Nasze zaangażowanie pozwala na realizację satysfakcjonujących projektów, zarówno pod względem estetycznym jak i funkcjonalnym.
Living design zajmuje się projektowaniem wnętrz prywatnych oraz komercyjnych.

Oferujemy pełny zakres usług dopasowany do potrzeb klienta, od prezentacji 3D, w najnowszym programie komputerowym, do kompleksowego projektu.

Przestrzeń :

Rzadko spotykam ludzi, którzy twierdzą, że ich domy są odpowiedniej wielkości.
Często natomiast żalą się na matą liczbę pokoi, zbyt małą kuchnię – nawet dla najmniejszego kota – albo narzekają, że dzieci nie mają potrzebnej przestrzeni do biegania, gdy pogoda nie dopisuje.
Moje doświadczenie podpowiada jednak, że to nie wielkość domu przeważa szalę w momencie zmiany postrzegania domu z „wymarzonego” na „znienawidzony”, lecz jego estetyka. Przeważnie zaakceptujemy niedoskonały rozkład mieszkania, ale dużo trudniej jest z wnętrzami, które od samego patrzenia wpędzają nas w depresję. Architektoniczna spójność danej przestrzeni ma wielki wpływ na nasze samopoczucie, a często nie zdajemy sobie z tego sprawy. Takie drobiazgi jak kolory, detale i meble mogą przyciągać wzrok. Jeśli jednak coś nie gra w danym wnętrzu, natychmiast to wyczuwamy. Warto zastanowić się, czy stwierdzenie, że pokój ma nieciekawy rozkład, oznacza z miejsca, że bez znacznych przeróbek architektonicznych jest spisany na straty?
Niekoniecznie. Podobnie jak odpowiednie ubranie tuszuje niedoskonałości sylwetki, tak i w tym przypadku dzięki trikom stosowanym w aranżacji wnętrz można dokonać wspaniałej metamorfozy.